نام:
ایمیل:
Slogan
021-55416666 
55441235
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
تعداد کل بازدیدکنندگان : 4639704 نفر
کاربران حاضر : 34 نفر
راهنمای حمل ونقل
شما اینجا هستید : Skip Navigation Links : صفحه نخست : مطالب رستورانی : اندازه و جنس میزهای یک رستوران چگونه تعیین می شود؟
اندازه و جنس میزهای یک رستوران چگونه تعیین می شود؟ اندازه و جنس میزهای یک رستوران چگونه تعیین می شود؟ (تعداد بازدید : 2785)

اندازه میزهای یک رستوران با نوع سرویس غذایی و اندازه ظروف و تعداد نفرات استفاده کننده از هر میز تعیین می شود و حداقل آن برای میز مربع دونفره هفتاد در هفتاد سانتیمتر و برای میز مستطیل چهار نفره حداقل هفتاد در یکصدوبیست سانتیمتر در نظر گرفته می شود.

با بالارفتن سطح خدمات غذایی و تنوع منو با پیش غذا و غذای اصلی و دسرها و نوشیدنی و استفاده از ظروف بزرگتر برای ارایه و همچنین افزایش ظرفیت تعدادی هر میز اندازه های فوق نیز افزایش می یابند.

فروشندگان و سازندگان میز و صندلی ها اگر رعایت صرفه جویی در ساخت و محدودیت های ابعاد مواد اولیه را ننمایند ، راهنمایان خوبی برای انتخاب میز و صنلی خواهند بود.

بهتر است میزهای کوچک و بزرگ با اندازه های متناسب با یکدیگر استفاده شوند تا امکان به هم چسباندن آنها در صورت نیاز وجود داشته باشد.

پایه های محکم و تکان نخوردن میز هنگام تکیه دادن مشتریان به میز و خش نیافتادن رویه ی میز و سهولت تمیز کردن آن از مهمترین الزامات مبلمان است و پس از آن راحتی و استحکام و سپس زیبایی و تناسب با نوع رستوران و دکوراسیون میز و صندلی ها قابل توجه است.


تاریخ: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
منبع : ریتون